Для миколаївських поштарів придбали нові автівки

У понеділок, 18 січня, Миколаївська дирекція Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта» отримала 10 автомобілів для здійснення кур’єрського та міського доставлення: 6 Citroen Jumper та 4 FIAT DOBLO MAXI. Про це повідомила пресслужба Миколаїської ОДА.

Вручення спецавтотранспорту відбулось за участі голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма, голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, народного депутата України Ігоря Негулевського, директора Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта» Єгора Косорукова.

 «Я дуже радий, що Миколаївська область отримує новий автотранспорт для Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта». Це дасть можливість суттєво покращити рівень обслуговування нашого населення. Більш того, людям похилого віку дуже складно виїхати за межі своїх населених пунктів для придбання ліків. Тепер, завдяки програмі «Укрпошти», і така опція буде доступна жителям Миколаївщини.Цей процес став можливим у тому числі завдяки зусиллям народного депутата України Ігоря Негулевського»,- зазначив голова облдержадміністрації Віталій Кім.

 «Віталій Олександрович вже сказав про реалізацію одного з законопроєктів, ну а другий, який вже запустився, стосується непрофільних активів підприємства. У віддалених селах відділення «Укрпошти» не використовуються. Вони занедбані. Їх подальше використання недоцільне. Тому ми дійшли висновку щодо необхідності реалізації програми через придбання нового автотранспорту. Це дасть можливість наблизити послугу «Укрпошти» до кожного громадянина»,- акцентував народний депутат України Ігор Негулевський.

Кілька одиниць нового автотранспорту відправиться до Первомайська і Вознесенська. До кінця року, за словами директора Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв’язку «Укрпошта» Єгора Косорукова, має прийти іще 91 автомашина. Цей ресурс використовуватимуть для реалізації програми «Сільське відділення». Її старт запланований на друге півріччя 2021-го.

Загалом, в рамках лізингової угоди між «Укрпоштою» та ТОВ «ОТП Лізинг», на всю Україну сьогодні придбано 154 одиниці автотранспорту майже на 94 млн грн, з яких 10 прибули в Миколаївську область. З них 71 FIAT DOBLO MAXI та 83 Citroen Jumper. Вони використовуватимуться для доставляння експрес-відправлень та міжнародних EMS-відправлень з відділень до сортувальних центрів. Транспорт національному поштовому оператору постачають група компаній VIDI та ТОВ «ТД «УкрЛада»».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *