За вихідні та святкові дні на Бериславщині зафіксовано 14 випадків COVID-19

За вихідні та святкові дні зафіксовано 14 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить 415 осіб, в тому числі:

– 33 дитини;

– 38 медичних працівників;

– 86 осіб перебувають на самоізоляції (місто – 55, сільська місцевість – 31).

7 мешканців району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві «Бериславська центральна районна лікарня» розгорнуто 90 ліжок для надання допомоги хворим на COVID-19, хворими на коронавірусну інфекцію зайнято 23 ліжкомісця і додатково 40 – хворими на пневмонію.

У районі продовжується робота робочою групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області та органів місцевого самоврядування було здійснено 7 рейдів щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину

У ході проведення рейдів працівниками поліції Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області складено 4 постанови за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Ваша особиста відповідальність може врятувати життя Вам та вашим рідним! Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Бережіть себе та рідних!

Відео: https://youtu.be/H3Ke-czJZKY

Бериславська РДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *