Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Оксана Черненко. За її словами ці кошти також будуть направлені на закупівлю кисневих концентраторів та монтування точок доступу до кисню. Оксана Черненко нагадала, що за перший транш, який склав 4,8 млн грн вже отримано 35 кисневих концентраторі, очікуються поставки 52.
«Кошті розподілені до області та використовуються усіма закладами, які подавали заявки та уклали договори на поставку кисневих концентраторів, монтаж точок доступу, іншого обладнання тощо», – надала роз’яснення Оксана Черненко.
Також отримано 11,7 млн грн від Уряду на лабораторне обладнання та матеріали для визначення антитіл на COVID-19. Ці кошти також будуть розподілені до закладів охорони здоров’я області.
Відповідаючи на питання стосовно страхування медичних працівників Оксана Черненко зазначила, що усі лікарі, безпосередньо задіяні до надання медичної допомоги хворим на COVID-19, застраховані. Страхування здійснювалось за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів благодійників та інших джерел не заборонених чинним законодавством.
За її словами, на сьогодні, в спеціалізованих шпиталях працює 3472 медичних працівника, в тому числі 757 лікарів та 2361 молодший медичний працівник. 3092 медиків на сьогодні застраховано. Завершують страхування в КНП «Очаківська багатопрофільна лікарня», яка нещодавно була включена до переліку опорних лікарень по боротьбі з коронавірусною хворобою.
На кінець листопада на здійснення страхування було витрачено 3280,5 тисяч гривень.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Схожі публікації:
- Підприємці та роботодавці отримали підтримку від Миколаївської обласної служби зайнятості
- Ремонтують автомобільну дорогу, яка з’єднує міста Миколаїв та Одесу з морським портом «Очаків»
- На Миколаївщині не вистачає грошей на реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю
- На Миколаївщині побудують вітропарк потужністю 500 МВт
- Понад 85% ліжок у миколаївських лікарнях забезпечені киснем