Президент Зеленський не виконав передвиборчих обіцянок (Відео)

Про це на фейсбуці пише Сергій Хлань, народний депутат України VIII скликання та керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська Солідарність»

– Ніхто Зеленського за язика не тягнув. Він рік тому голосно заявляв — треба скорочувати фінансування Адміністрації президента, штат роздутий. Потім взагалі збирався звідти переїжджати.
В результаті — просто змінили назву: з Адміністрації на Офіс президента.

А згодом Володимир Олександрович видно подумав, що там є спортзальчик та й кормлять наче нічого — хай буде, чого переїжджати. І давайте збільшимо штат та покращимо умови, бо занадто скромно виходить.

Повернутись би зараз на стадіон і ті самі питання з дебатів поставити Зеленському!
Сором.

Ніхто Зеленського за язика не тягнув. Він рік тому голосно заявляв — треба скорочувати фінансування Адміністрації президента, штат роздутий. Потім взагалі збирався звідти переїжджати. В результаті — просто змінили назву: з Адміністрації на Офіс президента. А згодом Володимир Олександрович видно подумав, що там є спортзальчик та й кормлять наче нічого — хай буде, чого переїжджати. І давайте збільшимо штат та покращимо умови, бо занадто скромно виходить. Повернутись би зараз на стадіон і ті самі питання з дебатів поставити Зеленському! Сором.

Опубліковано Sergey Khlan Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com