На Миколаївщині відремонтують найгіршу дорогу у напрямку до Кривого Рогу

На Миколаївщині продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої проводиться масштабний ремонт доріг.

Всього у 2020 році у рамках Великого будівництва у області планується оновити 177,2 км доріг, з яких наразі 77,4 км вже влаштовано у верхньому шарі.

На одному з найгірших автошляхів України Н-11 Дніпро — Миколаїв (через м. Кривий Ріг) почалися ремонтні роботи на ділянці км 298+000 — 303+000.

“Ми активно крокуємо до поставленої цілі, щоб забеспечити безпечні умови не тільки для водіїв області, а і усієї України. Дорога Н-11 є найкоротшим автотранспортним сполученням азово-чорноморського регіону країни з північним, центральними і східними областями, тому її ремонт має важливе значення. Хід ремонтних робіт тримаю на особистому контролі”, – зазначив в.о. начальника Служби автомобільних доріг Миколаївської області Владислав Невеселий.

На місці встановлюються обмежувальні дорожні знаки та проводяться підготовчі роботи для подальшого ресайклінгу дороги.

До кінця року планується відновити дорожнє покриття усього автошляху Н-11 у межах Миколаївської області.

Миколаївська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментар до: На Миколаївщині відремонтують найгіршу дорогу у напрямку до Кривого Рогу

  1. вера сказав:

    Ой коли ж це буде?Як людей не буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com