У Генічеському районі продовжуються роботи з ліквідації наслідків негоди

Рятувальники обласної Служби 101 продовжують ліквідацію наслідків негоди в с.Сокологірне Генічеського району

Cтаном на 10:00 год. 31 липня залишаються підтопленими 11 подвір’їв та 6 будівель, відкачано більше 16 тисяч куб.м. води. Рівень води в будинках від 2 до 5 см., рівень води на подвір’ях від 2 до 10 см.

На місці події працює 12 одиниць техніки та 15 чоловік: з них від ДСНС 6 одиниць техніки та 10 чоловік  особового складу, від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби  1 автомобіль, 4 мотопомпи та 4 працівники, 1 екскаватор від облводгоспу.

Нагадуємо, що 27 липня до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшла інформація про те, що внаслідок ускладнення погодних умов (злива) виникло часткове підтоплення села Сокологірне Генічеського району Херсонської області.

За результатами проведення побудинкового обходу встановлено, що виникло підтоплення 45 подвір’їв та будівель (в яких мешкає приблизно 80 осіб).

В місцях найбільшого скупчення води працюють мотопомпи, що перекачують воду до місця встановлення пожежної насосної станції Служби 101, від якої через прокладену магістральну лінію довжиною близько 1 км прокачується вода в штучно виритий (близько 2 км) відвідний канал.

В селі проживає близько 760 людей. Евакуація місцевого населення не проводилась. Загиблих та травмованих немає.

ГУ ДСНС України  у Херсонській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *