Для завершення ремонту ясел-садка у Антонівці благодійники допомогли будівельними матеріалами

Матеріали для ремонту та оздоблення Антонівського ясел-садка № 51 привіз Юрій Рожков, представник команди “Нам тут жити”. Заклад планують відкрити для маленьких відвідувачів вже 3 серпня, а до цього часу завершити ремонт.

Як пояснила Анна Чорна, директор садочка, працівники з батьками вихованців і помічниками-майстрами взялись за необхідні роботи через постійні рекомендації служб з пожежної безпеки: пластикові панелі у коридорі не відповідали вимогам ДСНС. Тож, усі дружно розпочали ремонтувати стелю, стіни й перестінки, але дещо не розрахували сили. Будівля, якій торік виповнилось 50 років, почала сипатись. За підтримкою в будматеріалах звернулись до постійного помічника і друга Юрія Рожкова.

“Загалом, нам привезли: стартову шпаклівку, штукатурку, акрілову фарбу, плінтуса, – перераховує Анна Чорна, – так приємно! Ми домовились про зустріч, хотіли показати чого ще нам не вистачає, а Юрій Рожков вже привіз нам все необхідне. Він завжди знає, які ми маємо потреби і поспішає на допомогу. Тож, зараз активно продовжуємо роботи. А те, що є люди, які сприймають наші проблеми як свої власні і завжди підтримають морально та матеріально – відкриває друге дихання! Ми разом працюємо для дітей, для нашої громади!”

#Нам_тут_жити #Наші_діти_наше_майбутнє #Добро_переможе

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *