Нова прессекретарка голови Запорізької ОДА на початку російської агресії проводила час у Москві

Коли йшли перші запеклі бої російсько-української війни, нинішня прессекретарка голови ЗОДА Тетяна Дроботя проводила час на Росії

На це звернув увагу колишній чиновник ЗОДА, нині голова ГО “Південноукраїнський гуманітарний альянс” Олександр Зубченко, передає Depo.Запоріжжя.

Минулого тижня на першій своїй пресконференції голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін представив нову прессекретарку. Нею стала Тетяна Дроботя, маркетолог, стиліст-візажист, відома запоріжцям, зокрема, роботою в журналі “Афіша”.

Зубченко ж звертає увагу, що нова прессекретарка Боговіна в період гарячою фази російсько-української війни добре почувалася на Росії. “Червень 2014 року. Росія загарбала Крим та вбиває українців на Донбасі. Запоріжжя ховає перших героїв – Миколу Козлова, екіпаж ІЛ-76, який терористи збили над Луганськом, Андрія Кравченка… На березі Молочного лиману зустрічаємо перших біженців із окупованого Слов’янська. На передову поїхали перші запорізькі волонтери… У наш дім з північного сходу прийшла велика біда. А в цей самий час нинішня керівниця прес-служби ОДА Тетяна Дроботя гуляє Красною площею та вихваляє красоти російської столиці”, – зазначив Зубченко, пославшись на пост у блозі Тетяни від червня 2014 року.

У Facebook Тетяни, дійсно, чимало світлин, зроблених на Росії на початку агресії проти України. Згідно з дописами, Дроботя була волонтером на Олімпіаді в Сочі – підтримувала українську збірну. У Москві ж зустрічалася з колегами-волонтерами: українськими, російськими, американськими.

Під час цієї зустрічі і зроблені фото, які обурили Зубченка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *