Коменданта господарської частини санаторію «Одеса» СБУ судитимуть за використання службового становища всупереч інтересам служби

За процесуального керівництва Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України 26.06.2020 до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням коменданта господарської частини санаторію «Одеса» СБ України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України (Зловживання владою або службовим становищем; Службове підроблення).

Досудовим розслідуванням установлено, що вказана особа упродовж 2016-2018 років, перебуваючи на посаді коменданта господарської частини санаторію «Одеса» СБ України, будучи службовою особою, використовував своє службове становище всупереч інтересам служби.

Зокрема, підробляв і надавав до бухгалтерії документи, на підставі яких підлеглим працівникам, які фактично не перебували на роботі, незаконно виплачувалась заробітна плата та додаткові види грошового забезпечення.

Унаслідок протиправних дій посадовця державі в особі санаторію «Одеса» СБ України завдано збитків на суму майже 250 тис. гривень.

Про це повідомляє Військова прокуратура Південного регіону України

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *