Як завершиться навчальний рік на Одещині

Завершується навчальний рік, який виявився для викладачів та учнів роком випробувань і перевірки.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук голова Одеської ОДА максим Куций:

«Ми не зупинили освітній процес – ми адаптували програму до нових умов карантинних обмежень та почали масово використовувати технології дистанційної освіти. Тепер наші діти готуються до зовнішнього незалежного оцінювання».

Департамент освіти та науки Одеська обласна державна адміністраціяпідготував рекомендації для навчальних закладів регіону, щоб ЗНО відбулося максимально комфортно та безпечно:

Всі школи Одещини мають організувати для учнів додаткові консультації з предметів, які були обрані для проходження ЗНО.
Навчальні заклади регіону мають подати перелік шкільних автобусів та маршрутів із підвезення учнів до пунктів ЗНО. Увесь транспорт оброблятиметься для дезінфекції після кожного рейсу.
Пробне ЗНО відбудеться з 15 по 17 червня 2020 року. Усі деталі – на офіційних порталах МОН.
Основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня, результати мають надійти до 31 липня.
Педагоги та діти мають бути забезпечені необхідною кількістю дезінфекційних засобів, захисних масок.

«Ми співпрацюємо з Міністерство освіти і науки України та ВНЗ Одеської області, щоб абітурієнти з 13-го по 22-ге серпня подали документи для вступу. Зарахування триватиме до 5-го вересня. Навчальний рік розпочнеться 15-го вересня.

Про приємне. Ми відкриємо дитячі садочки. Уже сьогодні розпочинаємо координацію поетапного забезпечення безпечних умов для дітей у навчальних закладах», — написав він.

У першу чергу групи будуть відкриті для батьків, які працюють.
До закладу дозволяється приймати дітей, які не мають симптомів вірусної інфекції та мають довідку від сімейного лікаря про епідеміологічне оточення дитини.
 Передумовою повернення працівників до роботи має бути негативний ПЛР-тест на COVID-19 та відсутність будь-яких симптомів вірусної інфекції. Щодня у закладах вимірюватиметься температура як дітям, так і дорослим.
Садочки мають бути забезпечені необхідною кількістю засобів для дезінфекції та ЗІЗ.

Наразі Одеська ОДА співпрацює з Міністерство охорони здоров’я України та Міністерством освіти й науки, аби якнайшвидше поновити освітній процес та убезпечити дітей від загрози.

Народна думка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *