З третього квітня обласний краєзнавчий музей почав працювати онлайн. Тепер з експонатами музею з колекцій, а також зі сховища можна ознайомитись у соц.мережах, а саме у Facebook та Instagram.
Про це Суспільному розказала завідувачка відділу маркетингу музею Ліана Комарденко:
“Працівники музею щодня розповідають у соц.мережах онлайн про цікаві експонати, що є в музеї, про факти, події та особистостей нашого краю. До дня птахів ми готували пізнавальну лекцію про птахів півдня України, проводили до Дня дитячої книги пізнавальні квести. По суботах намагаємось, щоб інформація була легкою, розважальною, наприклад, цікаві фотографії з колекції музею”.
Ліана Комарденко додала, що зараз на сторінках у Facebook та Instagram намагаються більше розказувати про такі експонати, на які під час звичайних екскурсій мало звертають уваги. Наприклад, амфори:
“Для чого наші предки робили амфори для вина незручної загостреної форми? Виявляється, завдяки гостроконечній формі їх було зручно укладати в трюм “віялом”, заздалегідь переклавши соломою. Таким чином амфори спокійно переживали морські хвилі та прибували цілими із середземноморських земель”.
Ліана Комарденко розказала, що з лекцій онлайн краєзнавчого музею можна також дізнатись багато цікавого та пізнавального про тварин, риб, палеонтологічну колекцію, екологічні проблеми. І до Великодня на сторінках обласного краєзнавчого музею у Facebook та Instagram з 16-го квітня для усіх охочих будуть проводитись майстер-класи, а також представлені експонати зі сховища.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Схожі публікації:
- Під час учорашніх обстрілів поранено 8 рятувальників, один загинув
- Внаслідок ранкового обстрілу Херсонщини загинула жінка – розпочато розслідування
- СБУ викрила високопосадовця Одеської ОВА, який вкрав понад 7 млн грн на будівництві селищних лікарень
- Вперше в історії херсонського гандболу спортсменки вибороли срібло: спортколедж продовжує працювати в умовах війни
- У Борозенському відновили 40 осель та відремонтували вікна в школі, – Прокудін