Під час карантину основна рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я, міністерства охорони здоров’я України, лікарів та чиновників – залишатись вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби. Як до цього ставляться миколаївці – дізнавались кореспонденти Суспільного.
Миколаївець Юрій Петров у парку гуляє із сином. Чоловік говорить, що не хвилюється, адже за віком не в зоні ризику, тому на вулиці проводять більше часу ніж вдома.
“Ми молоді, ми здорові, ми спортивні. Коронавірус був усе життя, це по суті така оболонка, а що насправді відбувається, думаю, нам ніхто не скаже, цей спалах не просто так. Народ у нас хворіє так само, як за статистикою, без епідемії. За статистикою, у 2018 році від грипу в Україні помирало 18 людей, точніше не від грипу, а від запалення легенів, а зараз, при карантині, набагато менше”, – каже Юрій Петров.
У парках та на центральній площі міста сьогодні переважно батьки із дітьми.
Лікарка-терапевт Галина Федоренко говорить, що кращий спосіб уберегти від захворювання себе та близьких – залишатись вдома. “Обов’язково треба уникати місця скупчення людей. Обов’язково при розмові з людиною зберігати дистанцію не менше метра. Звичайно, не обійматись і не цілуватись”, – каже Галина Федоренко.
Дотримуватись заходів безпеки просять і чиновники.
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич каже: “Ми можемо лише рекомендувати убезпечити себе, уникати можливості перебування в місті скупчення людей. Хочу нагадати, що особливість вірусу полягає в тому, що інкубаційний період складає біля двох тижнів”.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Схожі публікації:
- У дитячих садках Миколаєва відкриють чергові групи для дітей
- Як під час карантину в Миколаєві працюють державні установи з надання послуг
- Пільговикам Миколаєва частково обмежили безкоштовний проїзд у громадському транспорті
- Для проїзду в громадському транспорті Миколаєва необхідно мати перепустку
- У Миколаївському коледжі культури і мистецтв відбувся бал