У Херсонський аеропорт прилетів перший літак з Кракова (відео)

Херсонський аеропорт прийняв перший рейс з Кракова авіакомпанії Ryanair. Традиційно літак зустріли водяною аркою, а 170 перших пасажирів – святковим тортом і шампанським.

Відучора жителі Херсонської області та всього Півдня України можуть зручно подорожувати до Польщі, Європи.
Переліт з Херсона до Кракова буде здійснюватися два рази на тиждень, а ціна квитків стартуватиме від 10 євро.

Відкривали рейс та вітали туристів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, представники органів місцевого самоврядування та авіакомпанії Ryanair.

«Міжнародний аеропорт «Херсон» є стратегічним об’єктом не лише Херсонщини, а й усієї південної частини України. Спільними зусиллями обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради та керівництва КП ХОР «Херсонські авіалінії» вживаємо всі можливі заходи для ефективного розвитку аеропорту. Наша ціль сьогодні – реконструкція систем посадки, злітно-посадкової смуги та покращення умов для пасажирів», – наголосив Дмитро Бутрій.

Ryanair відкрив рейси з Херсона до Кракова

Херсонський аеропорт прийняв перший рейс з Кракова авіакомпанії Ryanair. Традиційно літак зустріли водяною аркою, а 170 перших пасажирів – святковим тортом і шампанським. Відсьогодні жителі Херсонської області та всього Півдня України можуть зручно подорожувати до Польщі, Європи. Переліт з Херсона до Кракова буде здійснюватися два рази на тиждень, а ціна квитків стартуватиме від 10 євро.Відкривали рейс та вітали туристів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, представники органів місцевого самоврядування та авіакомпанії Ryanair. «Міжнародний аеропорт «Херсон» є стратегічним об’єктом не лише Херсонщини, а й усієї південної частини України. Спільними зусиллями обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради та керівництва КП ХОР «Херсонські авіалінії» вживаємо всі можливі заходи для ефективного розвитку аеропорту. Наша ціль сьогодні – реконструкція систем посадки, злітно-посадкової смуги та покращення умов для пасажирів», – наголосив Дмитро Бутрій.Нагадуємо, що компанія Ryanair — найбільша в Європі бюджетна ірландська авіакомпанія. В Україні авіакомпанія представлена в аеропортах міст: Київ, Львів, Одеса, Харків, Херсон.

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Вівторок, 17 грудня 2019 р.

Херсонська обласна державна адміністрація

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *