Український Південь

Інформаційне видання

Для громад Херсонської області був організований 3-денний тренінг

В рамках програми DOBRE для громад Херсонської області був організований 3-денний тренінг на тему “Молодіжний працівник”.

 

Учасниками від Великокопанівської ОТГ були: Анастасія Краснопер, Андрій Пономаренко, Катерина Пономаренко, Олександра Шашкевич та Євгенія Карпичко (Овсієнко), які дізнались про можливості державної програми “Молодіжний працівник “, отримали знання про те, що таке молодіжна політика та молодіжна робота.

 

Кожен з представників громад отримав ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ, що містить певний обсяг роботи, яку має виконати робоча група. Відповідно відділом культури, молоді, спорту підготовлено проєкт розпорядження «Про створення Робочої групи з розробки молодіжної політики та впровадження програми «Молодіжний працівник в ОТГ» у Великокопанівській ОТГ», визначено її повноваження та склад.

 

Останні два місяці робоча група займається аналізом молодіжної інфраструктури в громаді, вивченням потреб молоді, розробкою Молодіжного паспорта громади.

 

В ході виконання домашнього завдання та в рамках співпраці з робочою групою, відділ культури, молоді, спорту виконавчого комітету проводить опитування «Аналіз потреб молоді Великокопанівської ОТГ».

 

13 грудня о 1600, робоча група, відділ культури, молоді, спорту проводитимуть публічний захід на базі Великокопанівської сільської бібліотеки для дорослих (читальна зала), а саме презентацію потреб молоді та результат спільної роботи по Молодіжному паспорту громади.

 

Ннбайдужу молодь просять взяти участь в опитуванні, заповнивши анкету за лінком https://forms.gle/NR9eDGQHSMf5aByh6, та відвідати запланований захід.

Великокопанівська ОТГ 

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня