Український Південь

Інформаційне видання

В Херсоні будуть правильно поводитися з небезпечними відходами

У Херсонській міській раді відбулася нарада в рамках проекту розробки політики поводження з небезпечними матеріалами та відходами в місті та області.

 Учасниками зустрічі були перший заступник міського голови Ігор Козаков, керуючий директор CES (Clean Energy Solutions), Генеральний директор iC consulenten Україна, експерт з питань екології Андреас Гельбл, технічний експерт iC consulenten Україна, експерт з питань екології/азбесту, радники міського голови Артур Мадатян та Наталія Матковська, начальник депаратменту житлово-комунального господарства Олексій Войтенко, представники профільних громадських організацій.

 У 2019 році iC consulenten Україна отримала підтримку від Австрійського агентства розвитку (ADA) для реалізації проекту зі створення в Україні Центру компетенції для поводження з небезпечними матеріалами, що утворюються в рамках міжнародних проектів з реконструкції будівель та впровадження комплексу заходів для ліквідації азбесту – як одного з першочергових напрямків в рамках реалізації проекту.

 Такий проект втілюватиметься і в Херсоні. На вчорашній зустрічі намітили перші кроки співпраці – розробку просвітницької та адвокасі-кампанії, розробку методичних матеріалів для будівель соцсфери про небезпечні відходи та як з ними поводитись, початок інвентаризації тощо.

Херсонська міська рада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня