Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Три юні генічеські спортсмени стали чемпіонами змагань з акробатичних стрибків

Генічеські акробати продемонстрували неймовірні результати на Чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці та Всеукраїнському турнір серед юнаків молодшої вікової категорії. Одразу три юні спортсмени стали чемпіонами змагань.

Про це повідомляє “Новий Візит”, посилаючись на старшого тренера Людмилу Картелян.

Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці і паралельно Всеукраїнський турнір серед юнаків молодшої вікової категорії проводилися з 14-18 жовтня 2019 року в місті Шостка.

У змаганнях брали участь 256 спортсменів з 14 областей України та команда спортсменів Польщі.

Генічеську команду представляли вихованці КДЮСШ (директор А.І.Носов, тренери Людмила Картелян і Любов Ігнацевич): Іван Пузанов, Єгор Зиков і колишній вихованець Ярослав Дейнега.

Абсолютним Чемпіоном України став 13 річний стрибун Ярослав Дейнега, завоювавши в багатоборстві і за двома фінальними вправами 3 золоті медалі.