У Тавричанці вітали людей поважного віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні і день ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

У закладах культури Тавричанської сільської ради відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана із залученням представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Про це пишуть на сайті Тавричанської ОТГ

З найкращими побажаннями та поздоровленнями до ветеранів звернувся голова Тавричанської сільської ради Анатолій Гречка та голова профспілки ДПДГ «Асканійське» Наталя Сучкова.

Цікавий та змістовний концерт глядачам подарували художні колективи Тавричанського будинку культури. Родзинкою концертної програми став вокальний ансамбль ветеранів праці «Гарний настрій».

Наприкінці святкового концерту керівництвом ДПДГ «Асканійське» було організовано святкову вечерю для усіх присутніх.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com