У Великокопанівській ОТГ оголошено двомісячник благоустрою «За чисте довкілля»

З 1 квітня 2019 року на території Великокопанівської сільської ради рішенням виконкому № 19  від 27 березня 2019 року оголошено двомісячник благоустрою «За чисте довкілля».

Акція проводиться з метою наведення на територіях населених пунктів належного санітарного стану.

Жителі громади активно долучаються до цієї акції.

У селищі Абрикосівка працівниками сільської ради, закладами культури та працівниками ДНЗ «Пурпурова квітка» було прибрано паркову зону біля Будинку культури від сухого листя, порослі та сміття. Для прибирання парку було залучено техніку, яку надали місцеві жителі гр. Єгоров А.В. та гр. Бичков О.В.: два трактори та грузовий автомобіль.

У селі Великі Копані учнями старших класів Великокопанівської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів та їх наставниками-вчителями було прибрано шкільний дендропарк від сміття та торішнього листя.

Великий об’єм роботи пророблено працівниками комунального підприємства«Великокопанівське»:

 У селі Великі Копані було прибрано Центральний парк, ведуться роботи по прибиранню кладовищ.

У селі Добросілля прибрано та вивезено сміття з території колишнього дитячого садка.

Прибрано територію, прилеглу до земель Одеської залізниці на відстані від залізничного переїзду у Великих Копанях до Абрикосівки.

Дуже приємно, що є серед нас небайдужі до навколишнього середовища люди, а особливо приємно за нашу молодь, адже діти – це наше майбутнє.

Сподіваємося, що наші мешканці оцінять працю односельців, та в майбутньому не залишатимуть після себе сміття в місцях масового відпочинку. Памятайте, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 

Великокопанівська ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code