Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Представники Чаплинської громади взяли участь у Чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу

У п’ятницю 29 березня відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу в місті Олешки. Двадцять юних легкоатлетів зОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» та Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів гідно представили Чаплинську ОТГ на обласних змаганнях.

– 2000 м (юнаки 2002-2003 р.н.).

Дякуючи настановам досвідчених вчителів фізичної культури та керівників гуртків з легкої атлетикикомунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» Теляги В.Є. (Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Яцюк Н.А. (ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), а також фізичній підготовці легкоатлетів у підсумку змагань маємо призера і два четвертих місця.

Аріфджанов Мурат, учень Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на дистанції 2000 метрів з результатом 7.46 хв.посів ІІІ призове місце, поступившись юнакам з Олешків та Голопристанського району. Мурата нагороджено дипломом та медаллю.

Гарний результат показали учні ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія». Трюхан Оксана та Сікотинський Олексій зайняли ІV місця у забігах на 2000 м. Оксана здолала дистанцію за 9.13 хв., а Олексій – за 8.00 хв.

Як бачимо, чаплинським легкоатлетам найкраще вдалося проявити себе на дистанції 2000 м. Спортсмени отримали велике задоволення від забігів та мальовничих краєвидів Олешківського лісу. Мали можливість втамувати спрагу гарячим чаєм.