На Херсонщині люди власними силами ремонтують дороги

Вже другий рік поспіль Сергій Ковальов організовує громадськість села Великі Копані для того, щоб тимчасово вирішити проблему дороги по вул. Радянська. Як всім відомо, просуватися нею на автотранспорті досить складно, із-за величезної кількості та різних за розмірами ям, та подекуди небезпечно.

07 лютого 2019 року небайдужі жителі села Великі Копані  своїми руками частково відремонтували  вулицю Радянська – засипали жорствою ями, повідомляється на сайті Великокопанівської ОТГ.

На оголошення Сергія Ковальова про заплановану діяльність відгукнулися: Гуляєв М. Терещенко Є., Баранов М., Макаренко В., Стрельцов В., Ковальов В., Ковальов С., Кравченко С., Волощенко О., Надєєв С., Війтик Г., Лобода В., Острянський С., Наципов М., Унгурян О., Лесконоженко Б., Шмунь А. , Терещенко В., Куліда С. та Болдирєв В.

Ініціативу великокопанівців підтримало й комунальне підприємство «Великокопанівське» та надало трактор-навантажувач  для загрузки жорстви.

Свою техніку для роботи залучили Ковальов  С., Війтик Г., Терещенко Є., Баранов М. та Болдирєв В. Не обійшлося й без спонсорської допомоги, яку надали Філіпов Ю. та Кіндра В.

Наші активісти звертаються до всіх з величезним проханням: «Не перевищуйте швидкість по відремонтованій вулиці, оскільки піднімається пил, летить каміння. Пам’ятайте, що  дорогу ремонтували не для швидкої їзди, а для збереження автомобілів. Поважайте працю і старання інших!»

Від імені жителів села Великі Копані та всіх, хто проїжджає цією дорогою, дякуємо всім, хто виявив бажання та знайшов час на добру справу. Завдяки Вашим старанням автомобіль швидкої допомоги доїде вчасно до хворого, жителі Великокопанівської та сусідніх громад потраплять автобусом на роботу, в лікарню чи додому, матимуть гарячий хліб на столі, та ліки в аптеках, і врешті решт зекономлять кошти на ремонті власного автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *