На фестивалі “Молода хвиля” завершились конкурсні виступи. Попереду гала-концерт

26 квітня у Херсонському державному університеті завершилися показові виступи факультетів на фестивалі студентської творчості «Молода хвиля».

В останній день фестивалю свою концертну програму презентували факультет філології та журналістики і факультет психології, історії та соціології. Учасники змагалися у номінаціях: драматичний, хореографічний та вокальний конкурс.

Родзинкою конкурсної програми ФФЖ став вокальний виступ хору факультету (керівник – Галина Гук) та аматорського хореографічного колективу «Alegria».

А звітний концерт творчих художніх колективів ФПІС в рамках фестивалю мистецтв ХДУ «Молода хвиля-2018» полонив глядацьку аудиторію вокально-хореографічною композицією та знамено-шоу «Молодь України» у виконанні дівочого вокального гурту «Українія» та ансамблю сучасного танцю факультету. Крім того, нікого не залишила байдужим лірично-драматична постановка «Мій тато повернувся з війни» студентки Катерини Галкіної. Дівчина продекламувала вірш про свого батька, який пішов відстоювати незалежність нашої держави на сході України. А в кінці виступу її батько, воїн АТО, вийшов на сцену.

Варто зазначити, що цьогорічний фестиваль «Молода хвиля-2018» відбувся за підтримки Херсонської обласної ради при Херсонській обласній державній адміністрації та за сприяння директора Департаменту освіти, науки та молоді ХОДА Євгена Криницького.

А оцінювали талановитих студентів Херсонського державного університету конкурсне журі у складі режисера Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша, сценариста та продюсера проектів Сергія Новачука, заступника директора Херсонського обласного центру народної творчості Оксани Степанової, заслуженого діяча мистецтв України, старшого викладача кафедри вокалу та хорових дисциплін ХДУ, керівника гурту «General Voice» Олексія Пономарьова, заслуженого журналіста України Лідії Григор’євої, старшого викладача кафедри хореографії факультету культури і мистецтв ХДУ Інни Білоусенко, в.о.директора Палацу молоді та студентів Херсонської обласної ради Олени Звягіної та художнього керівника денс-студії «Прайд», випускниці ХДУ Ольги Драй.

Тож чекаємо на ім’ֽя переможців, які будуть названі 3 травня на заключнму гала-концерті 58-го фестивалю студентської творчості «Молода хвиля».

 Прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *