Український Південь

Інформаційне видання

На Запоріжжі провели в останню путь загиблого на Донбасі добровольця

З добровольцем ДУК ПС Олегом Динькою на позивний “Єгер”, який трагічно загинув в зоні АТО, попрощалися в селі Григорівка Запорізької області сьогодні, 8 вересня.

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Біля будинку, де мешкав Олег з дружиною, зібралося багато людей. Побратими з квітами, друзі з вінками та сусіди.

“Єгер був одним з найкращих бійців підрозділу. Щирий та патріотичний. Завжди йшов першим в бій та жадав повного очищення українських земель від російського окупанта та зрадників України”, – каже побратим Олега.

“Він з першого дня шукав можливість потрапити на фронт. З 2014 року він потрапив до ЗСУ по мобілізації. Після служби хотів піти на контракт, але не пройшов медогляд через якусь дрібницю. Саме тому у серпні 2016 року він потрапив добровольцем до “Правого сектора”. Взагалі Єгер був гідним побратимом”, – згадує військова на позивний “Емка”.

А ось обставини і подробиці смерті Олега військові коментують неохоче і загальними фразами. Кажуть, що підірвався на ворожій розтяжці, де була граната Ф-1. Єгеря встигнули довезти у лікарню, але отримані ним травми були несумісні з життям

Під час прощання, побратими не стримували своїх сліз. А одна із односельчанок військового навіть втратила свідомість.

“Я ніколи не була його дружиною. Його справжньою дружиною була Україна. Олег був не сімейною людиною, тому я часто не розуміла, навіщо йому я. Але зараз я обіцяю, що зроблю все, щоб єдина вулиця в Григорівці носила його ім’я. А також я докладу усі зусилля, щоб в Дніпрі на школі №82, в якій вчився Олег, з’явилася меморіальна дошка”, – крізь сльози сказала дружина Наталія.

Поховали Олега на Кушугумському кладовищі з усіма військовими почестями.

 

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня