У фіскальній службі зізнаються, що минулий рік був складним. Його почали з наведення ладу у сплаті акцизного податку. 32 громади області його не сплачували зовсім. Зараз гроші перераховують всі. Чимало галасу наробила операція «Курорт», яку провела фіскальна служба.
Ігор Клим, начальник ГУ ДФС у Херсонській області прокоментував: «На жаль, на морських узбережжях люди забули, що податки необхідно сплачувати, необхідно реалізовувати підакцизну продукцію тільки за умови наявності ліцензії».
В обласній державній адміністрації говорять, що вони вкладають гроші в рекламу області, її популяризацію для туристів, мобілізують потужності залізниці та перевізників, а місцеві підприємці податки платити не хочуть – воліють гроші класти тільки собі в кишеню, а не перераховувати до бюджету. Торішні 3,5. млн. туристів мали б озолотити нашу область, а за сезон кошти зібрали не такі й великі.
«Я вдячний вашому терпінню, коли ви до першого липня ходили і просто попереджали всіх потенційних платників податків про те що потрібно зареєструватися і платити податки. Це не такі великі суми. Держава сьогодні вкладає великі кошти. І коли ми вкладаємо близько 40 млн. лише на дорогу, яка йде до Залізного Порта, а потім ці платники податків кажуть, що ми тут зараз будемо забастовку робить і перекривати дорогу, щоби нас не перевіряли… Тоді, вибачте, навіщо інші платники податків платять? Навіщо ми робимо дорогу до цієї інфраструктури?», – прокоментував Андрій Гордєєв, голова Херсонської облдержадміністрації.
Схожі публікації:
- Фіскали Херсонщини розповіли про боротьбу з нелегальними працівниками
- Рекордні 9 млрд. грн. різних податків і зборів цього року зібрала Херсонщина
- Приватні підприємці Херсонщини обговорили плани щодо спільної роботи з ОДА в 2017 році
- Главный налоговик Херсонщины намекнул на масштабные махинации
- Як у Херсоні День Соборності відзначали