15-й рік після аварії на очисних спорудах Берислава неочищені промислові та побутові стоки течуть до Каховського водосховища, Дніпра та Чорного моря. Два роки тому був розроблений проект реконструкції, закуплено нове обладнання. Торік Міністерство екології надало місту 18 млн. грн. на відновлення системи очищення, але їх так і не було освоєно.
«Це єдина претензія, яку я висловив меру Берислава Олександру Шаповалову. Ще два роки тому ми пролобіювали це питання, закупили сучасне обладнання, яке зараз просто лежить. Голова міськради не хотів займатись цим проектом, і гроші повернулись. Мені навіть соромно про це говорити. Це єдина проблема в області, за яку взялась наша команда, що допоки так і не вирішена», – зізнався голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, відповідаючи на запитання журналістів після представлення нового очільника Бериславського району.
Чи будуть виділені кошти на очисні споруди у 2017-му, невідомо. Торік депутати обласної ради піднімали питання корекції існуючого проекту реконструкції очисних споруд. Але поки закуплене обладнання ржавіє і просто лежить, всі відходи життєдіяльності без перешкод пливуть у водойми. Так і до екологічної катастрофи недалеко.
Схожі публікації:
- Очисним спорудам в Бериславі бути?
- Для реконструкції очисних споруд у Бериславі надійшло перше державне фінансування
- У зоні можливого ураження токсичними речовинами на Херсонщині працює три лікарські бригади
- Для реконструкції очисних споруд у Бериславі звернуться по фінансову допомогу до держави
- «У відновленні водного шляху Е-40 зацікавлені як Білорусь, так і Україна», – заявив Андрій Гордєєв під час Форуму регіонів у Білорусі
Один коментар
Такого мэра надо за ноги пополам разодрать как тряпку падлу