Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Армія рф обстріляла Будинок культури на Бериславщині

Російські війська продовжують тероризувати мирне населення Херсонщини, завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі.

Як повідомила поліція області, внаслідок чергового обстрілу у селі Золота Балка Новоолександрівської громади Бериславського району пошкоджено місцевий Будинок культури. Будівля, яка слугувала місцем проведення заходів для громади, зазнала значних руйнувань.

Місцева влада та волонтери вкотре закликали мешканців прибережних сіл не наражати себе на небезпеку та евакуюватися у більш безпечні райони.

«Життя і здоров’я людей — понад усе. Кожен день обстрілів доводить, що ворог цілеспрямовано нищить цивільні об’єкти, тож залишатися у небезпечних селах небезпечно», — наголошують у громадах.

 Дивіться відео, як розміновують Херсонщину:

https://youtu.be/hsjowEKDanU?si=7iQdZN8w6gVKswoy

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН