Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Високопільській громаді відбувся забіг на честь українських захисників

У Високопільській громаді пройшов щорічний Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України», присвячений пам’яті захисників і захисниць, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.

Про це повідомили в Бериславській районній військовій адміністрації.

На старт вийшли майже 100 учасників: представники місцевої влади, очільники установ і організацій, молодь, школярі та жителі громади. Серед учасників був і заступник начальника Херсонської обласної військової адміністрації Володимир Клюцевський.

«Кожен із нас сьогодні пробіг символічну дистанцію — 1 чи 3 кілометри — за свого Героя. Це не про спорт чи результат. Це про пам’ять і вдячність тим, хто віддав життя за Україну», — зазначили організатори.

Учасники підкреслюють, що такі заходи єднають громаду.
«Ми вийшли на пробіг усією родиною. Хотілося показати дітям, що пам’ять про Героїв — це частина нашого життя, і передавати її потрібно від покоління до покоління», — поділилася мешканка Високопілля.

Забіг завершився хвилиною мовчання та словами вдячності на адресу українських воїнів..

 Герої живуть доти, доки живе про них пам’ять у серцях людей!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН