І справа не в тому, що заклад не проводить профорієнтаційну роботу (приїхали до кожної школи кожного району області, окрім Білозерського), а в тому що ніхто з абітурієнтів не виявив бажання набути такого фаху.
Це говорить про популяризацію в суспільстві інших пріоритетів. Мабуть, зайве говорити, наскільки важливою є така спеціальність для аграрної Херсонщини. Але Міносвіти та інші чиновники не звертають увагу на голод молодших спеціалістів-гідротехніків.
Нині в Новокаховському агрокоджі навчається близько 500 учнів, бюджетних місць за підсумками вступної кампанії 2017 року отримали близько 100. Можна було б розвивати і контрактне навчання, але чиновники повідомили, що оплата за навчання, скоріше за все, буде підвищена, і значно.
„З наступного року вартість навчання за контрактом зросте. Позиція міністерства – ціна має дорівнювати витратам держави на навчання одного студента. А це близько 20 тисяч гривень на рік. Зважаючи що в нас навчаються діти з сільської місцевості районів області – це сума непідйомна для таких родин. Якесь замкнене коло”, – прокоментував директор Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету Геннадій Іванов.
Схожі публікації:
- Стартап від Новокаховського агроколеджу
- Новокаховський агроколедж відсвяткував 65-річчя
- Ми повинні допомогти воїнам АТО адаптуватись у сучасному світі, – Олена Урсуленко
- Систему нужно менять: выпускники высших учебных заведений снова пойдут в центры занятости
- Проїзд у херсонських маршрутках все ж таки по 5?