Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Російські окупанти обстріляли автовокзал на Херсонщині: є загиблий

Опівдні 7 листопада російські війська обстріляли автовокзал у Нововоронцовці на Херсонщині. Унаслідок атаки постраждали двоє людей — чоловік і 19-річна дівчина.

Місцевий житель дістав тяжкі поранення ніг, грудної клітини та шиї, а дівчина — вибухову травму й поранення ноги. Потерпілих доставили до лікарні, де медики боролися за їхнє життя.

 Це оприлюднили в Херсонській ОВА.

На жаль, 50-річний чоловік помер від отриманих травм. Лікарі зробили все можливе, але поранення виявилися несумісними з життям. Постраждалу дівчину після надання допомоги відпустили на амбулаторне лікування, – це  повідомив Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА.

Нагадаємо, що Нововоронцовка — населений пункт, який під час боїв за визволення правобережної Херсонщини  в 2022 році постійно перебував під обстрілами. І сьогодні селище вс частіш фігурує  зведеннях: росіяни дедалі частіше атакують громаду дронами та артилерією з тимчасово окупованих територій.

Через підрив Каховської ГЕС та знищення водосховища Нововоронцовська громада відчуває нестачу води, однак місцева влада продовжує працювати над відновленням інфраструктури і підтримкою людей, які залишаються вдома, попри постійну небезпеку.

  Дивіться відео, як з червоної зони Херсона евакуювали під дронами родину з трирічною дитиною:

  Авторка – Марися Гонорова.

#Херсонщина #Нововоронцовка #російськийтерор #обстріл #українськийпівдень

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН