Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Родині з Білозерської громади надали одноразову виплату в 30 тисяч гривень

Фахівці Білозерської селищної військової адміністрації продовжують роботу з реінтеграції дітей, які були депортовані або примусово переміщені внаслідок російської агресії.

Про це повідомляє Білозерська СВА.

На виконання розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації №542 від 2 жовтня 2025 року, фахівці адміністрації відвідали одну з родин, дитина якої була примусово переміщена на тимчасово окуповану територію АР Крим, але згодом повернулася додому — на вільну українську землю.

Начальник Білозерської СВА Ігор Острівний, в.о. начальника служби у справах дітей Наталія Пількевич та директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Чумак передали родині одноразову матеріальну допомогу у розмірі 30 тисяч гривень, передбачену для дітей, які повернулися з окупації або з територій країни-агресора.

Дитину взято під соціальний супровід КУ «Центр надання соціальних послуг» Білозерської селищної ради.
Крім того, родина отримала аптечку з ліками, гігієнічний набір, а дітям передали портфелі та канцелярське приладдя — щоб новий етап їхнього життя розпочався з турботи та тепла.

Піклування про дітей, які пережили війну, — наш спільний обов’язок. Ми робимо все, щоб кожна дитина почувалася у безпеці, мала підтримку й могла мріяти про майбутнє у своїй країні, — зазначили в адміністрації.

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН