“Затишна книгарня” родини Новицьких, переселенців, у місті Рівне переїхала в ще більше приміщення. Два роки тому подружжя Михайло і Вікторія Новицькі, втративши у Херсоні під час окупації міста все, переїхали до Рівного, і відкрили невеличку книгарню, назвавши її «Затишною книгарнею». Символом книжкового затишку обрали чорного кота.
На початку грудня 2024 року книжкова крамниця отримала нову адресу, за якою Новицькі відкрили найбільшу у Рівному й одну з найбільших в Україні книгарень площею 240 квадратних метрів.
“Тут не лише затишно. Тут панує повага до читання, величезний вибір книжок, дитячий куточок, і простір, де вже проводять зустрічі з письменниками”, – ділиться враженнями херсонська письменниця Люко Дашвар.
Вона додає, що саме у цій книгарні найбільший вибір її книг.
“Затишну книгарню” вже відвідали письменник Макс Кіндрук та Катерина Бльостка, відома блогерка та письменниця, яка народилась та виросла в Рівненської області, а в 2014-му переїхала у США.
“Люко Дашвар планує найближчим часом теж відвідати нашу книгарню. Я радий, що наша справа отримала розвиток, – говорить Михайло Новицький. – У найближчих планах також організувати книжковий клуб і більше цікавого дозвілля для читачів. Нова адреса нашої «Затишної книгарні» у Рівному – вул.Шкільна, 11”.
Серед відвідувачів книгарні у Рівному чимало молоді віком від 15 до 25 років,, – додав Михайло.
Приходить відвідати “Затишну книгарню” херсонців у Рівному і місцевий кіт.
“До книгарні з чорним котом на вивісці тепер щодня приходить справжній живий чорний кіт. Думаю, це добрий знак”, – додала Люко Дашвар.
Авторка – Наталія Рудніченко.
Фото з книжкової крамниці переселенців опублікувала Люко Дашвар.
Матеріал створено у межах програми “Голоси України” в рамках ініціативи Ганни Арендт, яка реалізується Європейським центром свободи преси та медіа і фінансується Федеральним офісом міністерства закордонних справ Німеччини. Грантодавець не впливає на контент редакції, а також не несе за нього відповідальності.
Схожі публікації:
- Представниця Херсонщини взяла участь у Національному молитовному сніданку (фото)
- На Херсонщині кавуни вирощують у 7 деокупованих громадах (відео)
- Пішов на фронт добровольцем: історія бойового медика, який звільняв Херсонщину
- У Високопільській громаді створюють спортивну та дитячу зони відпочинку
- Дрон для обробітку полів: як ветеран-прикордонник із Херсона став партнером аграріїв на Житомирщині