На базі Українського католицького університету розпочала свою роботу 19-а Міжнародна конференція з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях. Інтеграція, гармонізація та трансфер знань (ICTERI 2024), – повідомляє прессцентр ХДУ.
До наукового заходу долучилася й команда Херсонського державного університету. Наші науковці мають доповіді на усіх заходах ICTERI.
У перший день конференції ICTERI Conference відбувся спеціалізований воркшоп IntelEdu, присвячений використанню штучного інтелекту та інших передових технологій у сучасних освітніх процесах. Воркшоп також є частиною виконання проєкту програми Erasmus+ SMART-PL, яку реалізує ХДУ. Модерував сесію доцент ХДУ Максим Полторацький.
На воркшопі презентували дослідження «Механізми використання штучного інтелекту для вимірювань в освітньому онлайн-середовищі», автори – Олександр Співаковський, Любов Петухова, Олександр Лемещук, Тетяна Черкашина, Олександр Соловейко, Євгенія Ревенко.
Також була представлена доповідь професорок ХДУ Наталії Валько та Наталії Кушнір «Вивчення технологій ШІ в позакласній роботі з підлітками».
У межах основної сесії «Досягнення фундаментальних досліджень ІКТ/ІБ» відбулася доповідь Володимира Песчаненка, Максима Полторацького та Ольги Коннової на тему «Верифікація коду смарт-контракту, згенерованого застосуванням штучного інтелекту». Також у межах сесії «Штучний інтелект: дослідження та застосування» відбулася доповідь Володимира Песчаненка та Олександра Летичевського «Використання когнітивних мереж для виявлення та попередження кібератак».
У межах постерної сесії представлені дослідження науковців ХДУ Віталія Кобця, Дмитра Гуліна та Ігоря Поповича «Прийняття рішень на основі даних для визначення цільової аудиторії вищих навчальних закладів з використанням методів машинного навчання» та дослідження Віталія Кобця, Дмитра Волика, Василя Стратонова та Світлани Коваль «Бізнес-модель Freemium: експериментальне ціноутворення з використанням Python у середовищі Colab».
Сьогодні, 25 вересня, у межах сесії «Застосування ІКТ в освіті» презентовані доповіді: «Розробка академічних програм для спеціалістів з даних: підхід, керований даними, з використанням методів машинного навчання та даних ринку праці», автори – Олена Кузьмінська, Марія Мазорчук, Віталій Кобець, Алла Цапів та «Алгоритми використання онлайн-навчання як інструменту персоналізації навчання в освітньому онлайн-середовищі», автори – Олександр Співаковський, Максим Полторацький, Олександр Лемещук, Вероніка Денисенко, Ігор Карпов та Євгенія Ревенко.
У четвер, 26 вересня, у межах PhD симпозіуму виступлять Влад Яцюта та Віталій Кобець з доповіддю «Узагальнені рішення на основі ШІ з підтримкою NLP для обробки бізнес-запитів», Віктор Рудь та Володимир Песчаненко з доповіддю «Розуміння однофункціональних атак повторного входу», Сергій Савченко та Віталій Кобець з доповіддю «Розподіл активів інвестиційного портфеля за класами за допомогою машинного навчання», Олексій Іванов та Віталій Кобець з доповіддю «Інтеграція семантичного аналізу та фінансових показників бізнес-звітів для прогнозування цін на акції».
“ICTERI публікує свої доповіді разом із Springer у своїй серії CCIS. Томи ICTERI Springer CCIS індексуються: DBLP, EI Compendex, Mathematical Reviews, SCImago, Scopus. Про якість та високий рівень конференції свідчить той факт, що з 83-х поданих доповідей, лише 32 (38.5%) програмний комітет погодив до участі.
Бажаю всім учасникам конференції плідної роботи, пишаюсь науковцями Херсонського державного університету, дякую проректору ХДУ Максиму Віннику за багатомісячну роботу з підготовки конференції. Ювілейній, 20-тій конференції ICTERI бути!”, – наголосив ректор ХДУ Олександр Співаковський.
Схожі публікації:
- На Херсонщині з відновлення електропостачання працює 36 бригад
- Окупанти завезли на Херсонщину російських лікарів із досвідом роботи в Сирії
- Жителі громади Херсона минулого тижня отримали майже 7 тисяч продуктових наборів, – Мрочко
- Студент ХДАЕУ переміг у Міжнародному конкурсі наукових робіт
- Аграрії із прифронтових та постраждалих територій безоплатно отримають насіння соняшника