Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Діти з Херсонщини проходять реабілітацію після поранення в Київській спеціалізованій лікарні “Охматдит (фото)

Світлини з фото дітей, які проходять реабілітація внаслідок російських обстрілів виклали  на  офіційній сторінці у ФБ – Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит, зробивши наступний допис:
Реабілітація та лікування дітей, постраждалих від війни. Наші дні. Київ 2024. Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит».На першому фото Сашко, йому 10 років, він з Харківщини. В січні цього року хлопчик потрапив під обстріл. Саші відірвало ногу, а його двоюрідна сестра загинула. Хлопчик переніс ряд операцій та зараз готується до протезування. На наступних світлинах Настя з Херсонщини, їй 11 років. Восени дівчинка отримала поранення, внаслідок влучання російського снаряду в сусідній будинок. У важкому стані дитина потрапила в Охматдит, де проходить лікування і досі.
Маринка з Херсонщини, 7 років,. У 2022 снаряд потрапив у їх будинок та дівчинці відірвало ногу. Це перша дитина в Україні з воєнною травмою, яку протезували в Україні. Дитина проходить реабілітацію в Охматдиті.
Фото К. Голіченко, С. Коровайний.

Херсон щодня під обстрілами.

Місцева влада закликає родини вивозити дітей з небезпечних населених пунктів.

Читайте на сайті інформцаійного видання “Український Південь”:

 

Гвардієць цього ранку збив крилату ракету, яка летіла на Київ

Також читайте: Воював добровольцем на Донеччині: у Нововоронцовській громаді на Херсонщині повідомили про смерть захисника

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН