В Україні винахідник розробив технологію знезараження повітря, яка дозволяє знижувати ризик розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів за допомогою природних факторів.
Революційну технологію можна застосовувати як для боротьби із небезпечним вірусом COVID-19, так і для порятунку військових та цивільних під час війни.
Протягом усієї історії людство бореться за своє існування. Знезараження повітря – один із найдієвіших способів створення комфортного середовища для людини.
Вченими доведено, що найбільш корисним для організму є перебування на берегах морів та океанів, де повітря набуває особливих властивостей і очищується за допомогою природних факторів, відтворення яких у лабораторних умовах досі було неможливим.
Натомість задля дезінфекції застосовувались штучні засоби: розчини на основі спирту, хлоровмісних речовин, перекису водню або ж обробки ультрафіолетом.
Але застосування цих засобів має ряд незручностей: сильний запах, вплив на здоров’я і самопочуття; не менш важливою є їх просторова обмеженість, зумовлена неможливістю дезінфекції великих повітряних мас – такі обсяги підвладні лише природі.
Натомість в Україні більше 25 років проводилась робота над віднайденням технології фільтрації та очищення повітря, що повторювала б процеси знезараження, які відбуваються у природі.
Після тривалих дослідів українським винахідником апробовано і підтверджено дієвість новітньої технології, за допомогою якої в ході експерименту протягом 40 хвилин було знижено чисельність хвороботворних мікроорганізмів, які не вловлюються фільтрами, на 99. 37%.
Очищення повітря за допомогою новітньої технології відбувається шляхом вилучення хвороботворних мікроорганізмів із повітря, їх подальшого утримання в’язкою поверхнею, зневоднення й перетворення на біомасу.
Винахід має великий спектр застосування, як індивідуального захисту людини від хвороботворних бактерій, так і масового – використання засобів дезінфекції повітря у медичних, лікувальних, житлових, офісних, освітніх закладах, торгових центрах, бомбосховищах, під час проведення екстрених операцій в умовах війни тощо.
Розроблена технологія дозволяє захистити людство від хвороботворних мікроорганізмів, вірусів (серед яких і небезпечний вірус COVID-19), очищує повітря від пилу, смогу, грибків, алергенів і нової загрози – радіоактивного пилу.
Природність нового методу очищення повітря робить його нешкідливим для людей та тварин. Новітня технологія очищення повітря була готова до презентації ще в лютому 2022 року, але через початок повномасштабної війни росії проти України, її довелося відкласти.
Та саме сьогодні вона є надзвичайно актуальною для України і світу в умовах війни, що точиться в нашій державі, та ядерної катастрофи, якої людство намагається уникнути. Новітня технологія дозволить не лише захистити людину від руйнівного впливу на організм, але й надалі допоможе покращити стан здоров’я та знизити рівень захворюваності у суспільстві.
Випробування винаходу проводились в одному з регіонів України, а також у Києві, спостереження щодо можливості широкого застосування технології велись поблизу Тихого океану в США та Атлантичного у Португалії.
Інформацію стосовно новітньої технології, українською компанією розміщено на сайті TM OCEANS-365, або можна отримати за телефоном: +380 (95) 365 17 17.
Розробка українського винахідника запатентована і готова до виходу на український та міжнародний ринки.
Сам винахідник заявляє, що готовий до її впровадження і відкритий до співпраці із особами й державними установами для застосування новітньої технології у всьому світі.
Можливо, саме ця розробка українського винахідника дозволить людству вберегтися від небезпечних викликів і загроз та протистояти їм у майбутньому.
Схожі публікації:
- Перший гуманітарний вантаж отримала Бериславська лікарня від Обухівського району Київської області
- На Київщині дітей-переселенців вітали з новорічними святами у Резиденції св.Миколая (фото)
- Делегація з Сербії завітала до Обухівського району (фото)
- Внаслідок атаки Київщини дронами пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури – розпочато розслідування
- У херсонському виші ліквідували наслідки російського обстрілу (фото)