Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Одесу завітала делегація Консультативної місії Європейського Союзу в Україні

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні на чолі з керівницею операційного департаменту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Розалін Шіхан.

Максим Марченко подякував представникам Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за співпрацю та зазначив, що Україна залишається непохитною в своєму прагненні стати повноправним членом Європейського Союзу та докладає максимум зусиль для досягнення цієї мети.

Розалін Шіхан розповіла про діяльність Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в умовах війни та підкреслила важливість співпраці з правоохоронними органами України.

На сьогодні Місія працює за декількома напрямками, серед яких розслідування за скоєння воєнних злочинів, робота з правоохоронними органами на звільнених територіях та недопущення розповсюдження зброї з початку війни.

«Вступ України до ЄС – це важлива тема, а підготовка до вступу потребує ефективного реформування системи правоохоронних органів, тому ми сподіваємось, що після перемоги України у війні ми обов’язково повернемось до цього питання та сприятимемо пришвидшенню цього важливого процесу», – зазначила Розалін Шіхан.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання забезпечення ефективності роботи портів Одещини та продовження Зернової ініціативи.

Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, в свою чергу, зазначили, що важливою складовою їх діяльності в Україні сьогодні є також проведення тренінгів з працівниками правоохоронних органів України з питань мінної безпеки, надання психологічної допомоги та роботи з людьми, які стали жертвами військових злочинів.

Сторони домовились про подальшу активну співпрацю та напрацювання спільних ініціатив щодо ефективної роботи правоохоронних органів та успішного їх реформування в контексті вступу України до ЄС.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН