Майстер Роланд Байрозян перетворює шмат металевого листка в декілька човників розміром 19 сантиметрів. Такі металеві човники стануть прототипом артоб’єкта, який планують встановити біля Понтонного мосту в рамках Громадського бюджету 2021-2022 років.
Чоловік займається зварюванням чотири роки. Виготовляти сувеніри за розмірами звичайного паперового човника Роланда надихнув товариш Руслан Крєтов.
“Тиждень, чи два тому він прийшов до мене з паперовим корабликом. Каже: Нумо робити цей кораблик. Ми взяли зробили макет із бляхи. Руслан пішов його фотографувати для проєкту Громадського бюджету, а я почав виготовляти ці кораблики для продажу на подарунки”, — розповідає Роланд Байрозян.
Створити один човен Роланду вдається за дві години. Спочатку робить розмітку, вирізає, далі працює зварювальним апаратом. Після зварювання зачищає шви, а насамкінець перевіряє кораблик без рукавичок.
12 екземплярів вже у друзів чоловіка. Один такий човник друг майстра Руслан Крєтов використав для створення макета проєкту на Громадський бюджет 2021—2022.
Ідея полягає у встановленні артоб’єкта розміром 2,5—3 метри на відстані 15 метрів від берега.
Вартість проєкту 112 тисяч гривень.
“Вирішив якось візуалізувати цей човник, і кращого способу, ніж виготовити натуральний макет маленький не вигадав”, — говорить Руслан Крєтов.
Також він описав другий проєкт: встановлення нових сходів та пандуса до парку Перемоги.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Схожі публікації:
- Вперше в історії Миколаївського зоопарку в закладі з’явилися мавпи ігрунки Жоффруа
- Миколаївська обласна наукова бібліотека не припинила роботу після пошкодження будівлі
- Олена Шуляк: Компенсація буде еквівалентною вартості зруйнованого житла
- Волонтери привезли 20 тонн питної води на Миколаївщину
- Будівельники з усієї країни усувають наслідки обстрілів у Миколаєві