Всі жителі новоствореної Роздільнянської ОТГ зможуть користуватися адмінпослугами

Надяння адміністративних послуг набуває нових стандартів. В обласному центрі один за одним відкриваються нові ЦНАПи, в яких зручно як працівникам, так і відвідувачам. У Роздільній на Одещині такі послуги надаються в двох місцях, жодне з яких не можна назвати зручним.

За словами мера Роздільної Валерія Шовкалюка після створення ОТГ обидва центри потраплять у новостворену громаду. Для них треба буде знайти нове приміщення, аби працівники не тулилися у маленьких кабінетах, де нема місця для користувачів послуг.

“Дуже часто люди запитують, як же буде далі, куди їм треба буде звертатися? — каже він. — Все це можна буде робити у нашому центрі”.

На тепер відділ надання адмінпослуг Роздільнянськох міської ради надає такі послуги, якими зможуть надалі скористатися всі жителі новоствореної Роздільнянської ОТГ:

 1. Державна реєстрації створення юридичної особи (крім громадського формування).
  2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).
  3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).
  4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).
  5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).
  6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).
  7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).
  8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).
  9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).
  10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).
  11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).
  12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).
  13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).
  14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).
  15. Державна реєстрація фізичної особи підприємцем.
  16. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  17. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  18. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем за іі рішенням
  19. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  20. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.
  21. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
  22. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно (крім державної реєстрації іпотеки нерухомого майна).
  23. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
  24. Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.
  25.  Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.
  26. Надання інформації у вигляді інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  27. Внесення запису про скасування державної реєстрації прав.
 2. Реєстрація місця проживання осіб у межах міста Роздільна.
 3. Зняття з реєстрації місця проживання у межах міста Роздільна.
 4. Видача довідок про реєстрацію місця проживання у межах міста Роздільна.
 5. Видача довідок про зняття з реєстрації місця проживання у межах міста Роздільна.
 6. Видача довідок про склад про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб у межах міста Роздільна.

 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *