Про це на Фейсбуці повідомляє народний депутат Тарас Кремінь:
– Протягом тижня разом із Евгений Шевченко та Олена Удовиченко перевіряємо якість інклюзивної освіти в ЗОШ м. Миколаєва, яка насправді тримається на батьках, учителях-ентузіастах та самих дітях. Школярів – 25 у 14 ЗОШ Миколаєва, а це – трохи більше 1% від загальної чисельності юних городян, які могли би навчатися у закладах обласного центру.
З упевненістю можна сказати наступне: найбільша за роки Незалежності освітня субвенція на інклюзію – 2017 (на країну – понад 200 млн, з яких на область – понад 6 млн, місто – понад 4) фактично не використана та «успішно» повертається до державного бюджету; переважна більшість дітей, які хочуть навчатися в школах, не можуть собі цього дозволити через фактичну неготовність міських шкіл та, в окремих випадках, страх самих батьків; кількість ставок асистентів учителів дорівнює відсотку похибки від загальної потреби; відсутність муніципального спецтранспорту компенсується додатковими витратами батьків; архітектурна малодоступність породжує саморобки; професійна некомпетентність низки директорів – свідчення неякісної кадрової політики.
Детальні висновки будуть наступного тижня. Сподіваюсь, будуть очікувані звільнення директорів, непрофесійних чиновників, а також нові конкурси на заміщення вакантних посад. Вірю
в нові кадри, проекти, компетентність, з якими буде якісно іншим навчальний 2018-2019 навчальний рік.
Схожі публікації:
- Херсонські активісти порівняли місцевий та миколаївський громадський транспорт
- У миколаївському зоопарку привітали котів зі святом
- В Миколаївській області розстріляли лебедів. Коментар поліції
- У Миколаєві суднобудівники блокували рух транспорту
- Губернатор Миколаївщини розповів про велику кількість чиновників-сепаратистів в області