Білокриницька опорна гімназія продовжує впроваджувати інноваційні підходи в навчальний процес. Цього разу заклад поповнився сучасними освітніми інструментами, які роблять навчання цікавішим і ефективнішим.
Завдяки співпраці Громадської організації «YES» та Великоолександрівської селищної ради гімназія отримала інтерактивну панель і дидактичний набір Фребеля. Вони дозволяють вчителям використовувати мультимедійні ресурси, інтерактивні вправи та сучасні освітні технології, залучаючи учнів до активного навчання.
Про це повідомляє Бериславська РВА.
“Дидактичний набір Фребеля, у свою чергу, стимулює розвиток логічного мислення, уяви, дрібної моторики та креативності у молодших школярів через гру, перетворюючи навчання на захопливу подорож у світ знань. Щиро дякуємо всім, хто підтримує створення комфортного та дружнього освітнього середовища, де кожна дитина може вільно пізнавати нове та розвивати свої здібності”, – зазначено в повідомленні адміністрації.
Схожі публікації:
- Керівників підприємств, які брали участь у торгах щодо будівельних робіт на Херсонщині, підозрюють у змові
- Сили оборони півдня знищили два російські комплекси РЕБ на лівобережжі Херсонщини
- Як виглядає мікрорайон Острів у Херсоні після квітневих морозів (фото)
- На Херсонщині обговорюють закриття 64 освітніх закладів через нові вимоги МОН
- Правоохоронці евакуювали поранених з Кіндійки (відео)














